چیکار بکنیم بست کمربندی نشکنه؟

بست کمربندی

چیکار بکنیم بست کمربندی نشکنه؟

یکی از نکات خیلی مهم بست کمربندی خشک شدن و شکسن بست کمربندی میباشد که این کار باعث میشه تا مشتری از این بابت نگران و ناراضی باشد.

خب حالا برای نشکستن بست کمربندی باید چکاری انجام داد؟ روی هر سایز بست کمربندی اگر دقت داشته باشید یک کیلوگرم تعین شده که شما نباید بیشتر از کیلوگرم تعین شده که که شما نباید بیشتر از وزن تعین شده به این بست کمربندی فشار بیاورید.

بست فلزی چیست؟

معمولا برای بست های کمربندی ضخامت ۲.۵ میلیمتر ۹ کیلوگرم وزن استاندارد و نا ۱۲ گیلوگرم وزن تحمل میکند – برای ضخامتهای ۳.۶ میلیمتر ۱۹ کیلوگرم استاندارد و تا ۲۴ کیلوگرم وزن تحمل میکند

برای ضخامتهای ۴.۸ میلیمتر ۲۷ کیلوگرم استاندارد و تا ۳۴ کیلوگرم وزن تحمل میکند – برای ضخامتهای ۷.۶ میلیمتر ۵۵ کیلوگرم استاندارد و تا ۸۰ کیلوگرم وزن تحمل میکند – و برای ضخامتهای ۹.۰ میلیمتر ۷۹ کیوگرم استاندارد و تا ۱۲۰ کیلوگرم وزن تحمل میکند.

بست فلزی تایوان چه ویژگی هایی دارد؟

حالا چیکار بکنیم بست کمربندی خشک و یا شکننده نشه؟ خب قطعا بست کمربندی وقتی تولید میشه هوای داخل بسته بندی کاملا مکش و تخلیه میشه تا هوای داخل این بست کمربندی نفوض نکنه و این بست رو ضعیف نکنه.

وقتی مشتری یا مصرف کننده درب بسته بندی را باز میکند هوا داخل این بستها نفوض و باعت خشکی و شکنندگی این بست میشود و شما برای اینکه از خشک شدن بست کمربندی جلوگیری کنید نیاز به کمی آب ولرم و یه سرنگ دارید تا ۵ سیسی از آب ولرم رو وارد بسته بندی کنید و از خشک شدن بست کمربندی جلوگیری بکنید.

بست استیل چیست؟

فروش بست کمربندی به چه صورت میباشد؟

فروش بست کمربندی پلاستیکی به صورت بسته ۱۰۰ عددی میباشد و اگر شما کارتنی یا تعداد بالا خرید کنید تخفیف بیشتری را از سایت ما دریافت خواهید کرد.

خرید بست کمربندی به چه صورت میباشد؟

خرید بست کمربندی پلاستیکی از طریق سایت فروشگاه اینترنتی بست کالا امکان پذیر میباشد و شما میتوانید مشخصات دقیق این بست را از جمله ضخامت طول و عرض آن را به همراه عکس مشاهده و خرید کنید

بست کمربندی
بست کمربندی

ارسال بست کمربندی به چه صورت مباشد؟

ارسال بست کمربندی پلاستیکی در صورت کم بودن حجم خرید پاین تراز ۷۰ کیلوگرم به درخواست مشتری ارسال با پست الکترونیک قابل ارسال میباشد. واگر حجم خرید شما بالالی ۷۰ کیلوگرم باشد ارسال با باربری صورت میگیرد

ما میتوانیم برای مشتریانی که بالای ۱ میلیون تومان خرید انجام میدهند کالارا رایگان ارسال کنیم و اگر مبلغ خرید شما کمتر از ۱ میلیون تومان باشید هزینه تحویل کالا بر عهده خودتان میباشد.

aaligoli
درباره ما
ارسال دیدگاه