بست کابل دیواری چیست؟

بست استیل

بست کابل دیواری چیست؟

همانطور که از نام عبارت بست کابل دیواری پیداست این نوع بست ها بر روی دیوار و انواع سطوح مختلف نصب و مورد استفاده قرار می گیرند.

بست کمربندی چیست ؟

انواع بست کابل دیواری

بست کابل دیواری مخابراتی
بست کابل دیواری رولپلاک دار
بست کابل دیواری عایق دار

ضمنا هر کدام از مدل بست های فوق در اندازه ها و سایز های متنوعی در فروشگاه بست کالا موجود می باشند.

مزایای بست کابل دیواری

نصب انواع بست کابل دیواری به آسانی بر روی سطوح مختلف صورت می پذیرد
مقرون به صرفه بودن به نسبت کیفیت و کاربرد آن
در مدل بست کابل رولپلاک دار نیازی به رولپلاک مجزا نیست و خود بست به تنهایی قابل نصب است
افزایش نظم پروژه های سیم کشی ساختمانی و…

 

بست استیل
بست استیل

کاربرد بست کابل دیواری

به طور کلی بست کابل های دیواری برای کابل های برق استفاده می شود. طریقه استفاده از آن به بهترین شکل نیز نصب آن ها در فواصل ۳۰ سانتی متری روی کابل مورد نظر و بر روی سطح مورد نظر می باشد. این یک فاصله مناسب و مطابق با نظر کارشناسان فعال در این حوزه است.

بست کابل های دیواری توانایی و مقاومت نسبتا بالایی در نگهداری کابل و تحمل وزن آن (البته در تعداد رشته پایین) داشته و موجب افزایش نظم پروژه های سیم کشی در ابعاد مختلف می شوند.

بست کابل دیواری بر خلاف اندازه ی کوچکش استفاده و کاربرد وسیعی در صنعت برق داشته و از مزایای آن می توان به نصب راحت و قیمت مناسب آن اشاره کرد.

بر خلاف بست کابل ریلی که در جا هایی استفاده می شود که تعداد رشته های موازی بالایی در آن واحد از کنار هم عبور می کنند بست کابل دیواری در قسمت هایی از پروژه استفاده می شود که تعداد این رشته ها نسبتا کم است.

علت این امر هم مسلما این است که در این نوع بست ها از هیچگونه ریلی استفاده نمی شود و نمی توان از نظر استحکامی آن را با بست های ریلی مقایسه کرد.

بست کابل های دیواری را همچنین می توان به عنوان بست لوله و یا بست سیم و به طور کلی به عنوان بستی برای انواع رشته های مختلف در نظر گرفت و استفاده کرد.

بست فلزی چیست؟

راهنمای انتخاب بست کابل دیواری

در نظر داشته باشید که موضوع ایمنی یکی از موارد جدا نشدنی از هر کاری به خصوص کار در این حوزه می باشد. لذا برای تهیه بست دیواری برای کابل های برق خود پیشنهاد می کنیم تا حتما از بست عایق دار استفاده نمایید.

در نهایت برای داشتن بهترین انتخاب متناسب با نیاز خود نیز می توانید با کارشناسان تیم بست کالا تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما به صورت رایگان شما را در این خصوص راهنمایی کنند

بست فلزی تایوان چه ویژگی هایی دارد؟

aaligoli
درباره ما
ارسال دیدگاه