بست پایه دار

بست استیل

بست پایه دار لوله چیست؟

بست های لوله جهت کاربرد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که اگر نسبت به مشخصات و ساختار آنها آشنا باشید به شما کمک می کند تا انتخاب درست و مناسبی داشته باشید که یکی از این انواع بست لوله، بست لوله پایه دار می باشد.

بست کالا ارائه دهنده بست های پایه دار لوله در انواع زیر است:

بست پایه دار (فلزی)
بست پایه دار (پلاستیکی)
بست پایه دار (فلزی با روکش پلاستیکی)

بست کمربندی چیست؟

مشخصات بست پایه دار لوله

بست لوله به طور کلی به تجهیزی اطلاق می شود که جهت حفظ لوله بر روی سطوح مختلف به خصوص دیوار استفاده می شود این بست ها در جنس های مختلفی همچون پلاستیک و فلزی و انواع پایه دار و بدون پایه جهت انتقال انواع سیالات همچون گاز، آب و حتی کابل های برق استفاده می شوند. یکی از انواع پر کاربرد بست های لوله، بست لوله پایه دار می باشد این بست ها توسط پایه تعبیه شده در آنها به سطوح متصل شده و فاصله بین لوله و سطوح را حفظ می کنند زیرا در برخی موارد چنانچه سطح مرطوب باشد موجب خوردگی در لوله می شود اما بست های پایه دار از خوردگی لوله توسط سطح جلو گیری می کنند.

معرفی بست دوقلوی کیپر

انواع بست پایه دار

بست پایه دار فلزی

بست پایه دار فلزی لوله در انواع و سایزهای مختلف مناسب برای لوله های ½ تا 12 اینچ تولید می شود. این بست معمولا شامل یک پایه فلزی با 2 جای پیچ برای اتصال به سطح مورد نظر می باشد که روی آن یک عدد بالشتک پلاستیکی که به عنوان عایق هم عمل می کند، سوار شده که لوله روی آن قرار می گیرد و قسمت نگهدارنده لوله که فلزی U شکل میباشد و با 2 پیچ و مهره به بالشتک و پایه متصل می گردد. این بست ها با پوشش های رنگ شده، گالوانیزه و داکرومات تولید می گردند.

بست استیل

بست پایه دار پلاستیکی

بست پایه دار پلاستیکی یکی از انواع بست های پایه دار می باشد که از آن برای نصب انواع لوله بر روی دیوار استفاده می گردد. و نسبت به بست های پایه فلزی داری قیمت پایین تری می باشند.

بست فلزی تایوان چه ویژگی هایی دارد؟

بست پایه دار فلزی روکش دار

بست پایه دار فلزی با روکش پلاستیکی همان بست فلزی می باشد که در آن قسمت فلزی U شکل نگهدارنده لوله دارای یک لایه پوشش پلاستیکی می باشد که به عنوان عایق هم عمل می کند.

 

راهنمای سایزبندی انواع بست پایه دار

بست پایه دار معمولاً از سایر ½ الی 12 اینچ طراحی شده اند. به طور کلی بست پایه دار اغلب در سایز بندی های ½، ¾، ۱، ¼1، ½ ۱، ۲، ½۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۸ اینچ بوده که دارای پایه های پلی اتیلن مخصوص هستند و معمولاً سایز های 10 و 12 اینچ برای آن در سبک های بدون پایه اتیلن ارزیابی شده است. همینطور از پایه های فلزی برای تقویت بخش های انتهایی نیز استفاده می شود. اینطور که مشخص است سایزبندی هایی که برای انواع بست پایه دار در نظر گرفته می شود اجازه می دهد که برای موقعیت پروژه های مختلف، بهترین نتایج را به همراه داشته باشد.

aaligoli
درباره ما
ارسال دیدگاه