بست لوله پایه دار

بست استیل

بست لوله پایه دار

بست لوله پایه دارساخته شده از جنس استنلس استیل در آلیاژ 304 در سایزهای 25، 38، 51، 5/63، 76 و 101 میلیمتر می باشد و از سه قسمت بست، پیچ و پایه تشکیل شده است.

آشنایی با بست کمربندی

بست پایه دار (بست لوله با پایه فلزی) برای نگهداری انواع لوله فلزی (به خصوص لوله های گازی)، پلی اتیلن، مسی، استنلس استیل، کابل و … بر روی سطوح مختلف در صنعت ساختمان ، تأسیسات و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیحات بست لوله پایه دار:

بست لوله پایه دار از جمله متعلقات در لوله کشی استیل به شمار می آید که جهت نصب لوله در سیستم لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. بست استیل لوله از ورق استنلس استیل برش کاری شده و تبدیل به بست شده و در انواع مختلف در دسترس می باشد

بست های لوله که اغلب “کلیپس ها یا گیره های لوله” و گاهی اوقات “بست های زینی” نامیده می شوند ، اتصالات نسبتا ساده ای هستند که به طور گسترده در بسیاری از تنظیمات مربوط به نصب و راه اندازی مورد استفاده قرار می گیرند. آنها یکی از انواع مختلف سیستم های حفاظتی از لوله ها می باشند که به طور متداول در لوله کشی خانه ها ، گرمایش و کار الکتریکی و لوله کشی ماشین آلات صنایع غذایی یافت می شوند. بست های لوله ، براکت های دایره ای یا نیم دایره ای هستند که گاهی اوقات شامل یک “بست فنری” می باشند که هنگام انتخاب درست ، اطراف کانال ، کابل یا لوله نصب می شوند. سپس بست به هر دیواره یا سطحی که لوله در امتداد آن در حال اجرا می باشد ، ( یا به طور مستقیم یا از طریق یک براکت آویزان) پیچ و مهره می شود. به این ترتیب لوله به طور محکم در محیط نگه داشته شده و در سرتاسر طول اجرای آن پشتیبانی می شود و به این ترتیب یک راه حل نصب بدون دردسر و قابل اطمینان را تضمین می کند. به هر تعداد زمینه یا طرح که بخواهید متصل شوید ، پشتیبانی و نگهداری از لوله ها ، کابل ها در امتداد دیوار ها و زیر لبه ها نباید مشکلی با پیدا کردن اندازه و سبک مناسب بست های لوله داشته باشید.

بست استیل

بست های لوله در تمام انواع لوله کشی خانگی ، صنعتی و تنظیمات در فضای بیرونی یافت می شوند. آنها به عنوان یک روش کارآمد و منظم برای نگه داری ، امنیت و هدایت لوله یا کانال برای طیف وسیعی از اهداف لوله کشی ، گرمایش و الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند.

بست فلزی چیست؟

بست های لوله از جنس استینلس استیل در هر شرایطی که در آن در معرض خوردگی رطوبت ، اکسیداسیون یا به طور مشابه شرایط محیطی سخت مورد استفاده قرار می گیرند ، ایده آل اند. استحکام و مقاومت بالای بست های لوله از جنس استینلس استیل باعث عدم تغییر رنگ و تخریب ساختاری آنها شده و در نهایت باعث می شود که به عنوان یک گزینه قابل اعتماد و طولانی مدت مورد استفاده قرار گیرند. برخی عناصر می توانند باعث مسائل طولانی مدت برای بست های لوله از جنس استینلس استیل شوند ، به ویژه وقتی به مدت طولانی در معرض نمک ها و مقادیر اندک مواد معدنی قرار می گیرند

کاربردهای بست لوله پایه دار:

بست یا ساپورت استیل در سایز های مختلف لوله ساخته می شود و جهت ساپورت لوله کشی ها در انواع خطوط لوله کشی استفاده می شود.

نحوه به کارگیری

توسط دو پبچ به سطوح مختلف وصل می گردد.

این محصول از ورق آهن (CS-ST37) بدون پیچ و مهره، با پایه پلی اتیلن (قابلیت تحمل دما در رنج ۳۰- الی ۱۵۰+ درجه سانتیگراد)، با پوشش رنگ الکترواستاتیک مشکی و بدون روکش به میزان انبوه تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

بست فلزی تایوان چه ویژگی هایی دارد؟

انواع بست تی از نوع جنس

از ورق های استنلس استیل با گرید های ۳۰۴، ۳۱۶ و …
ورق گالوانیزه فابریک
ورق های آهنی آلیاژی با اعمال انواع پوشش ها از قبیل گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم، رنگ های الکترواستاتیک (زرد کاترپیلار، مشکی، طوسی، سفید و … )
با روکش PVC، EPDM و یا بدون روکش می باشد.

معرفی بست دوقلوی کیپر

سایزها

سایز ۱/۲ الی ۱۲ اینچ
سایز های ۱/۲ الی ۸ اینچ به همراه پایه پلی اتیلن
سایزهای ۱۰ و ۱۲ اینچ بدون پایه پلی اتیلن
تمامی محصولات تولیدی پلی صنعت پارس با رعایت های استانداردهای موجود در این صنعت ساخت و تولید شده است . علاوه بر کیفیت بالای محصولات در بین رقبا قیمت پایینتر و به صرفه تری دارا می باشد.

aaligoli
درباره ما
ارسال دیدگاه